calcActive())">
Corsair näppäimistön tai hiiren HS70 / HS70SE yhteensopiva akku 1400mAh
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Corsair näppäimistön tai hiiren yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HS70
HS70SE
HS75 XB
VOID
VOID PRO RGB SE
Virtuoso RGB
Virtuoso RGB Wireless SE
Void Pro
Void Pro RGB-Dolby 7.1 Surround Sound Headphones
Void RGB
HS70SE
HS75 XB
VOID
VOID PRO RGB SE
Virtuoso RGB
Virtuoso RGB Wireless SE
Void Pro
Void Pro RGB-Dolby 7.1 Surround Sound Headphones
Void RGB
Korvattavat Corsair näppäimistön tai hiiren alkuperäisakut
AHB504258
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Corsair näppäimistön tai hiiren -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-CRS750SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219378 |
| Korvaa | AHB504258 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 58.00 x 41.50 x 5.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Näppäimistöjen ja hiirien akut
Näytä kaikki →
-13%
Logitech 910-004362, 910-004374, M-RO052 akku 450mAh / 1.67Wh
14,95 €
12,95 €
Logitech G Pro / G502 langattoman hiiren akku
17,95 €
-13%
Logitech G403, G703, G900 akku 1000mAh / 3.70Wh
14,95 €
12,95 €
Logitech M-RAG97 akku 1800mAh / 6.66Wh
14,95 €
-18%
Logitech Craft Y-R0064 Näppäimistön Akku 1200mAh
16,95 €
13,95 €
-16%
Logitech diNovo Edge, DiNovo Mini, Y-RAY81 Näppäimistön Akku
18,95 €
15,95 €
-7%
Logitech G930, Gaming Headset G930, Headset G930 akku 600mAh
14,95 €
13,95 €
-11%
Logitech 533-000069 / AHB521630 akku
17,95 €
15,95 €