calcActive())">
Corsair näppäimistön tai hiiren K63 / K63 Wireless Mechanical Gaming Keyboard yhteensopiva akku 2600mAh
Saatavissa tehtaalta
15,95 €
Corsair näppäimistön tai hiiren yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
K63
K63 Wireless Mechanical Gaming Keyboard
K57
K57 RGB Wireless Gaming Keyboard
K63 Wireless Mechanical Gaming Keyboard
K57
K57 RGB Wireless Gaming Keyboard
Korvattavat Corsair näppäimistön tai hiiren alkuperäisakut
ICR18650
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Corsair näppäimistön tai hiiren -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-CRK630SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128178743 |
| Korvaa | ICR18650 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 67.80 x 18.60 x 18.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Näppäimistöjen ja hiirien akut
Näytä kaikki →
-13%
Logitech 910-004362, 910-004374, M-RO052 akku 450mAh / 1.67Wh
14,95 €
12,95 €
Logitech G Pro / G502 langattoman hiiren akku
17,95 €
-13%
Logitech G403, G703, G900 akku 1000mAh / 3.70Wh
14,95 €
12,95 €
Logitech M-RAG97 akku 1800mAh / 6.66Wh
14,95 €
-18%
Logitech Craft Y-R0064 Näppäimistön Akku 1200mAh
16,95 €
13,95 €
-16%
Logitech diNovo Edge, DiNovo Mini, Y-RAY81 Näppäimistön Akku
18,95 €
15,95 €
-7%
Logitech G930, Gaming Headset G930, Headset G930 akku 600mAh
14,95 €
13,95 €
-11%
Logitech 533-000069 / AHB521630 akku
17,95 €
15,95 €