calcActive())">
Cutler Hammer PLC Fanuc 90-30 yhteensopiva akku 1800mAh
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Cutler Hammer PLC yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Fanuc 90-30
Korvattavat Cutler Hammer PLC alkuperäisakut
A02B-0118-K111
A02B-0200-K106
A03B-0805-K011
A06B-0168-D111
B9712T
BR-2/3A
CR17335
RD-PLC10
A02B-0200-K106
A03B-0805-K011
A06B-0168-D111
B9712T
BR-2/3A
CR17335
RD-PLC10
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Cutler Hammer PLC -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-FN903SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128215288 |
| Korvaa | A02B-0118-K111,A02B-0200-K106,A03B-0805-K011,A06B-0168-D111,B9712T,BR-2/3A,CR17335,RD-PLC10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 5.4Wh |
| Mitat | 34.10 x 18.00 x 17.00mm |
| Jännite | 3 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa PLC akut
Näytä kaikki →
-14%
GE FANUC Amplifier ALPHA iSV, FANUC Amplifier BETA iSV, FANUC Amplifier BETA iSVSP akku 2900mAh
28,95 €
24,95 €
Mitsubishi CR17335SE-R, ER2/3A, GT15-BAT akku 1800mAh
19,95 €
GE FANUC 0i-B, FANUC 0i-D, FANUC 0i-Mate-B akku 2000mAh
24,95 €
GE Fanuc CNC 16i akku 5000mAh
26,95 €
GE A06B0177D106, A06B-0177-D106, A98L00310011#L akku 2200mAh
24,95 €
-13%
GE A06B-6093-K001, A98L-0031-0011/L, Fanuc A98L-0031-0011/L akku 2200mAh
23,95 €
20,95 €
Maxell ER17/33 akku 1600mAh
32,95 €
Maxell F1, F2, FX2 akku 1800mAh
31,95 €