calcActive())">
Datalogic M2130, QM2130, QuickScan Mobile 2130 Viivakoodinlukijan Akku
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Datalogic viivakoodinlukijoiden kanssa:
M2130
QM2130
QuickScan Mobile 2130
QM2130
QuickScan Mobile 2130
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Datalogic viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
128000791
90ACC1945
90ACC1945
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-DAM213BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128069300 |
| Mitat | 52.00 x 14.60 x 14.60mm |
| Korvaa | 90ACC1945 / 128000791 / 128000790 / BT-7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Viivakoodinlukijoiden akut
Näytä kaikki →
-5%
Symbol LS4278, LS4278-M Viivakoodinlukijan Akku
18,95 €
17,95 €
Vocollect A700, A710, A720 akku 6600mAh
107,95 €
Zebra IMZ320, MZ220, MZ320 akku 1500mAh
21,95 €
Opticon H-27, H-27 1D, H-27 2D akku 3000mAh
40,95 €
Unitech PA968II akku 1800mAh
42,95 €
Intermec 2400, 2420, 2425 Viivakoodinlukijan Akku
26,95 €
Datalogic GBT4400, GBT4430, GM4100 Viivakoodinlukijan Akku
20,95 €
Symbol MC70, MC7004, MC7090 Viivakoodinlukijan Akku
21,95 €