calcActive())">
Denso PLC VS-6556GM / VS-6556E yhteensopiva akku 3500mAh
Saatavissa tehtaalta
24,95 €
Denso PLC yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VS-6556GM
VS-6556E
VS-6556G
04E-122
VM-6083D
VS-G
VM-60B1D
VS-6556E
VS-6556G
04E-122
VM-6083D
VS-G
VM-60B1D
Korvattavat Denso PLC alkuperäisakut
410076-0230
410679-0010
LS17500-DSR
410611-0012
410076-0210
410076-0270
410076-0240
410611-0070
410076-0170
HS-E17500
410679-0010
LS17500-DSR
410611-0012
410076-0210
410076-0270
410076-0240
410611-0070
410076-0170
HS-E17500
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Denso PLC -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä t…
| SKU | CS-DNS608SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204947 |
| Korvaa | 410076-0230 / 410679-0010 / LS17500-DSR / 410611-0012 / 410076-0210 / 410076-0270 / 410076-0240 / 410611-0070 / 410076-0170 / HS-E17500 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 12.6Wh |
| Mitat | 51.00 x 18.50 x 17.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa PLC akut
Näytä kaikki →
-14%
GE FANUC Amplifier ALPHA iSV, FANUC Amplifier BETA iSV, FANUC Amplifier BETA iSVSP akku 2900mAh
28,95 €
24,95 €
Mitsubishi CR17335SE-R, ER2/3A, GT15-BAT akku 1800mAh
19,95 €
GE FANUC 0i-B, FANUC 0i-D, FANUC 0i-Mate-B akku 2000mAh
24,95 €
GE Fanuc CNC 16i akku 5000mAh
26,95 €
GE A06B0177D106, A06B-0177-D106, A98L00310011#L akku 2200mAh
24,95 €
-13%
GE A06B-6093-K001, A98L-0031-0011/L, Fanuc A98L-0031-0011/L akku 2200mAh
23,95 €
20,95 €
Maxell ER17/33 akku 1600mAh
32,95 €
Maxell F1, F2, FX2 akku 1800mAh
31,95 €