calcActive())">
DJI Osmo Action akku 1250mAh
Saatavissa tehtaalta
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DJI kameroiden kanssa:
Osmo Action
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DJI kameroiden alkuperäisakut:
AB1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-DJS100MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143116 |
| Korvaa | AB1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 38.10 x 40.74 x 15.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa DJI akut
Näytä kaikki →
-19%
DJI Mavic 2 Pro / Mavic 2 Zoom akku 3600mAh
159,95 €
128,95 €
-32%
DJI WB4-5000 ohjaimen akku 5200mAh
49,95 €
33,95 €
-9%
DJI Spark Controller / Mavic Pro ohjaimen akku
22,95 €
20,95 €
-18%
DJI gimbalin Osmo Pocket 3 Battery Handle yhteensopiva akku 5000mAh
48,95 €
39,95 €
DJI kameroiden OM5 / Osmo Mobile 6 yhteensopiva akku 1000mAh
17,95 €
DJI Osmo, Osmo Handheld 4K Camera, Zenmuse X3 akku 1100mAh
44,95 €
-17%
DJI gimbalin Ronin-SC / BG18 Grip yhteensopiva akku 2450mAh
29,95 €
24,95 €
DJI kameroiden Osmo Pocket / Osmo Pocket 2 yhteensopiva akku 800mAh
107,95 €