calcActive())">
DJI Spark Controller / Mavic Pro ohjaimen akku
Saatavissa tehtaalta
22,95 €
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DJI drone ohjainten kanssa:
Spark Controller
Mavic Pro Controller
Spark Remote Controller
Mavic Air Remote Controller
Mavic Pro Remote Controller
Mavic Pro 2 Remote Controller
SO1A
Mavic Pro Controller
Spark Remote Controller
Mavic Air Remote Controller
Mavic Pro Remote Controller
Mavic Pro 2 Remote Controller
SO1A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DJI drone ohjainten alkuperäisakut:
973760
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-DJS100RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156581 |
| Korvaa | 973760 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2450mAh / 9.07Wh |
| Mitat | 62.40 x 36.00 x 9.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa DJI akut
Näytä kaikki →
-19%
DJI Mavic 2 Pro / Mavic 2 Zoom akku 3600mAh
159,95 €
128,95 €
-32%
DJI WB4-5000 ohjaimen akku 5200mAh
49,95 €
33,95 €
-18%
DJI gimbalin Osmo Pocket 3 Battery Handle yhteensopiva akku 5000mAh
48,95 €
39,95 €
DJI kameroiden OM5 / Osmo Mobile 6 yhteensopiva akku 1000mAh
17,95 €
DJI Osmo, Osmo Handheld 4K Camera, Zenmuse X3 akku 1100mAh
44,95 €
DJI Osmo Action akku 1250mAh
25,95 €
-17%
DJI gimbalin Ronin-SC / BG18 Grip yhteensopiva akku 2450mAh
29,95 €
24,95 €
DJI kameroiden Osmo Pocket / Osmo Pocket 2 yhteensopiva akku 800mAh
107,95 €