calcActive())">
DJI Osmo, Osmo Handheld 4K Camera, Zenmuse X3 akku 1100mAh
Saatavissa tehtaalta
44,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DJI kameroiden kanssa:
Osmo
Osmo Handheld 4K Camera
Zenmuse X3
Zenmuse X5
Zenmuse X5R
Osmo Handheld 4K Camera
Zenmuse X3
Zenmuse X5
Zenmuse X5R
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DJI kameroiden alkuperäisakut:
HB01
HB01-522365
HB01-522365
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-DHB001MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111221 |
| Korvaa | HB01 / HB01-522365 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 12.21Wh |
| Mitat | 77.74 x 21.85 x 26.55mm |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa DJI akut
Näytä kaikki →
-19%
DJI Mavic 2 Pro / Mavic 2 Zoom akku 3600mAh
159,95 €
128,95 €
-32%
DJI WB4-5000 ohjaimen akku 5200mAh
49,95 €
33,95 €
-9%
DJI Spark Controller / Mavic Pro ohjaimen akku
22,95 €
20,95 €
-18%
DJI gimbalin Osmo Pocket 3 Battery Handle yhteensopiva akku 5000mAh
48,95 €
39,95 €
DJI kameroiden OM5 / Osmo Mobile 6 yhteensopiva akku 1000mAh
17,95 €
DJI Osmo Action akku 1250mAh
25,95 €
-17%
DJI gimbalin Ronin-SC / BG18 Grip yhteensopiva akku 2450mAh
29,95 €
24,95 €
DJI kameroiden Osmo Pocket / Osmo Pocket 2 yhteensopiva akku 800mAh
107,95 €