calcActive())">
Doro Fitage EasyPack Ezpack M-3 Akku 600 mAh
Varastossa
16,95 €
6,95 €
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
Fitage EasyPack Ezpack M-3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:
STA0260
AE383560P6HA
AE383560P6HA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DEPM3SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038528 |
| Korvaa | STA0260 / AE383560P6HA |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Mitat | 64.50 x 36.60 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Doro akut
Näytä kaikki →
-25%
Doro PhoneEasy 510 - DBC-800A / DBC-800B / DBC-800D / DBP-800B Akku 900 mAh
15,95 €
11,95 €
-11%
Doro puhelimen Tarvikeakku DBO-1000A 1200mAh
17,95 €
15,95 €
-22%
Doro DBF-800A / DBF-800D / DBF-800B / DBF-800C / DBF-800E Akku 800 mAh
17,95 €
13,95 €
-10%
Doro DBR-800D / DBR-800A akku 1200 mAh
19,95 €
17,95 €
-13%
Doro PhoneEasy 410 / 610 SHELL01A Akku 800 mAh
15,95 €
13,95 €
-15%
Doro 7030 7031 DFC-0270 / DBX-1350A akku 1200mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Doro DBR-800B Akku 900 mAh
18,95 €
15,95 €
-13%
Doro PhoneEasy 334, PhoneEasy 338 ( 01.10.CAREP0103 ) Akku 800 mAh
15,95 €
13,95 €