calcActive())">
Dualphone RTX3045, Sony FF940 jne yhteensopiva 3,6 V langattoman puhelimen Ni-Mh Akku
Saatavissa tehtaalta
13,95 €
AASTRA
- BE3850
- BE3872
- MOD B PLUGIN
- PM38BAT
AMERICAN
- 2141CLL
BELL SOUTH
- GH-9457
CASIO
- PM38BAT
- PMP3815
- PMP-3815
- PMP3850-PLUGIN
- PMP3860
- PMP-3860
- PMP3875
- PMP-3875
COBY
- CTP8200
- CTP8250
- CTP8800
- PM38BAT
CORTELCO
- 586002TP227F
DUALPHONE
- RTX3045 VOIP-Skype
FISHER
- J2457
- J2458
- M6163
- M7949
GE
- 26401
OLYMPIA
- OL-2400
- OL2410
- OL-2410
- OL2420
- OL-2420
- OL2430
- OL-2430
- OL2490
- OL-2490
- OL2499
- OL-2499
- OL3020
- OL-3020
- OL5800
- OL-5800
- OL5805
- OL-5805
- OL5810
- OL-5810
- OL5815
- OL-5815
- OL5870
- OL-5870
- RTX3045 VOIP-Skype
RADIO SHACK
- 239104
- 433590
- 43-3590
- 9602112
- 960-2112
SONY
- FF2400
- FF940
- FF9915
- GH2400C
- GH2400S
- GH2410C
- GH2410MS
- GH2410S
- GH2420C
- GH2420S
- GH3034
- GH3050
- GH3060
- GH3210
- GH4000
- GH4003
- GH4010
- GH4050
- GH41
- GH58
- GH5810
- GH5811
- GH5812
- GH5822
- GH5825
- GH5835
- GH5850
SOUTHWESTERN BELL
- F-940
- FF-2400
- FF-9915
- GH-2400
- GH-2400C
- GH-2400S
- GH-2410
- GH-2410MS
- GH-2410S
- GH-2420
- GH-3034
- GH-3050
- GH-3060
- GH-3062
- GH-3065
- GH-3080
- GH-3210
- GH-4000
- GH-4003
- GH-4010
- GH-4050
- GH-41
- GH-5810
- GH-5812
- GH-5822
- GH-5825
- GH-5835
V TECH
- LS5101
- LS5105
- LS5145
VERGE
- V58CID
- V58HS
- V58ITA
Korvaa
GE
- TL26401
GP
- 35AAAK3BMX
- 55AAAH3BMX
- 60AAAH3BMX
- 60AAAH3BMXZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-CPJ464CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038108 |
| Mitat | 45.60 x 31.30 x 10.60mm |
| Korvaa | GP 35AAAK3BMX 55AAAH3BMX 60AAAH3BMX 60AAAH3BMXZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Akut
Näytä kaikki →
-11%
Doro puhelimen Tarvikeakku DBO-1000A 1200mAh
17,95 €
15,95 €
CAT B25 akku 1450 mAh
16,95 €
-11%
Huawei HB4F1, BLT005 yhteensopiva akku 1500mAh
18,95 €
16,95 €
-10%
Doro 8035 DBT-2500A Akku 2350mAh
19,95 €
17,95 €
Huawei Ascend G620 Akku 2000 mAh
18,95 €
Xiaomi Poco F1 akku 3900 mAh
18,95 €
-58%
Xiaomi redmi 5 akku 3200 mAh
18,95 €
7,95 €
Huawei Nexus 6P, H1511, H1512 akku 3450 mAh
21,95 €