calcActive())">
EADS G2, G2-T-04P, G2-T-04P/N akku 2000mAh / 9.60Wh
Saatavissa tehtaalta
65,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien EADS radiopuhelimien kanssa:
G2
G2-T-04P
G2-T-04P/N
HH2G
HR 7365 AA
HR5932
HR5932CAB03
HR-7365-AA
HR7365AAB01
HR7365AAB03
M9620M G2 (HR7365)
Matra G2
Matra G2 Plus
Matra G2+
Matra HR5932
Matra HR7365
Matra M9620S
MC5932
MC9620
MC9620 G2
G2-T-04P
G2-T-04P/N
HH2G
HR 7365 AA
HR5932
HR5932CAB03
HR-7365-AA
HR7365AAB01
HR7365AAB03
M9620M G2 (HR7365)
Matra G2
Matra G2 Plus
Matra G2+
Matra HR5932
Matra HR7365
Matra M9620S
MC5932
MC9620
MC9620 G2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat EADS radiopuhelimien alkuperäisakut:
BLN-4
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-ETH736TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076537 |
| Korvaa | BLN-4 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 110.00 x 67.90 x 24.00mm |
| Jännite | 4,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Radiopuhelimen ja Walkie Talkie akut
Näytä kaikki →
Airbus THR9, THR9 C-30, THR9i akku 2300mAh / 8.51Wh
43,95 €
HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
35,95 €
-6%
Vertex VX350, VX-350, VX351 akku 2200mAh/16.28Wh
34,95 €
32,95 €
-6%
Vertex EVX-231, EVX-261, EVX-530 akku 2200mAh / 16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Midland G223, G225, G226 akku 700mAh / 3.36Wh
18,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 1600mAh / 11.84Wh
39,95 €
Vertex VX-230, VX-231, VX-231L akku 2600mAh / 19.24Wh
43,95 €
Vertex VX-351, VX-354, VX-359 akku 2600mAh / 19.24Wh
40,95 €