
calcActive())">
Emporia EL350 Dual, Elson EL350, Mobistel EL350 akku 1050 mAh
Saatavissa tehtaalta
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
EL350 Dual
Elson EL350
Mobistel EL350
Elson EL350
Mobistel EL350
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
BTY26169
BTY26169MBISTEL/STD
BTY26169MBISTEL/STD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-MEL350SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048435 |
| Korvaa | BTY26169 / BTY26169MBISTEL/STD |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 54.60 x 34.00 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Emporia akut
Näytä kaikki →
Texet / Emporia AK-C140 yhteensopiva akku 900 mAh
15,95 €
7,98 €

Emporia Supereasy AK-S3M akku 2500mAh
22,95 €

Emporia F200 akku 1100 mAh
17,95 €

Emporia AK-V170 akku 1200 mAh
24,95 €

Emporia AK-F220 FLIP basic akku 1150 mAh
24,95 €
21,95 €

Emporia AK-V28, AK-V29, Talkplus, Talkpremiun akku 1200 mAh
18,95 €

Emporia puhelimen Active V50 / Active V50 4G yhteensopiva akku 1050mAh
15,95 €

Emporia C155, Telme C155 akku 1200 mAh
15,95 €
