calcActive())">
Emporia F200 akku 1100 mAh
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Yhteensopiva akku mm: Emporia F200, F210, TELME F200, TELME F210 ja TELME FLIP.
Edullinen ja laadukas Emporia AK-F200 yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Emporia F200, F210, TELME F200, TELME F210 ja TELME FLIP. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-EAF200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052456 |
| Korvaa | AK-F200 / AK-F200(V1.0) |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 55.71 x 41.62 x 5.22mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Emporia akut
Näytä kaikki →
Emporia Supereasy AK-S3M akku 2500mAh
22,95 €
-50%
Texet / Emporia AK-C140 yhteensopiva akku 900 mAh
15,95 €
7,98 €
Emporia puhelimen Smart 5 / Smart.5 yhteensopiva akku 3500mAh
22,95 €
Emporia C155, Telme C155 akku 1200 mAh
15,95 €
Emporia AK-V170 akku 1200 mAh
24,95 €
-12%
Emporia AK-F220 FLIP basic akku 1150 mAh
24,95 €
21,95 €
-11%
Emporia älypuhelinten Select / V99 yhteensopiva akku 1200mAh
17,95 €
15,95 €
Emporia Elson EL380, Elson EL399, Elson EL470 akku 550 mAh
15,95 €