calcActive())">
Emporia TELEME A3620 yhteensopiva akku 1100 mAh
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Akku sopii mm: Emporia TELEME A3620
Erittäin korkealaatuinen BL-5S tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-EAK360SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128040446 |
| Korvaa | AK-A3630 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 55.80 x 35.34 x 5.25mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Akut
Näytä kaikki →
-11%
Doro puhelimen Tarvikeakku DBO-1000A 1200mAh
17,95 €
15,95 €
CAT B25 akku 1450 mAh
16,95 €
-10%
Doro 8035 DBT-2500A Akku 2350mAh
19,95 €
17,95 €
Huawei Nexus 6P, H1511, H1512 akku 3450 mAh
21,95 €
-58%
Xiaomi redmi 5 akku 3200 mAh
18,95 €
7,95 €
Xiaomi Poco F1 akku 3900 mAh
18,95 €
Huawei P Smart Pro 2019 / P Smart Z Akku 3900 mAh
17,95 €
Huawei M660, Ascend G300 Akku 1800 mAh
16,95 €