calcActive())">
Emporia TELME TS100, TELME TS100S akku 1150 mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
TELME TS100
TELME TS100S
TELME TS100S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
AK-TS100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-EAC100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085546 |
| Korvaa | AK-TS100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1150mAh / 4.26Wh |
| Mitat | 53.50 x 40.13 x 5.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Emporia akut
Näytä kaikki →
Emporia Supereasy AK-S3M akku 2500mAh
22,95 €
-50%
Texet / Emporia AK-C140 yhteensopiva akku 900 mAh
15,95 €
7,98 €
Emporia C155, Telme C155 akku 1200 mAh
15,95 €
-11%
Emporia älypuhelinten Select / V99 yhteensopiva akku 1200mAh
17,95 €
15,95 €
Emporia F200 akku 1100 mAh
17,95 €
Emporia AK-V170 akku 1200 mAh
24,95 €
-12%
Emporia AK-F220 FLIP basic akku 1150 mAh
24,95 €
21,95 €
Emporia Telme C120 / Doro 322 akku 1050 mAh
15,95 €