calcActive())">
Fluke TiX1000, TiX620, TiX640 akku 3200mAh
Saatavissa tehtaalta
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fluke lämpökameroiden kanssa:
TiX1000
TiX620
TiX640
TiX660
TiX620
TiX640
TiX660
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fluke lämpökameroiden alkuperäisakut:
Xbattery
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi lämpökameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi lämpökameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-FTX660SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143468 |
| Korvaa | Xbattery / 4575071 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 23.68Wh |
| Mitat | 55.50 x 38.60 x 39.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Lämpökameroiden akut
Näytä kaikki →
MSA Evolution 5000 akku 2200mAh
27,95 €
-23%
Fluke Ti10, Ti-10, Ti-20 akku 2500mAh
29,95 €
22,95 €
-18%
Bullard Heiman T3, T3, T3 Max akku 2000mAh
44,95 €
36,95 €
FLIR B2, E2, E25 akku 2600mAh
41,95 €
Extech Flir i7 akku 2200mAh
18,95 €
Extech Flir i7 akku 3400mAh
20,95 €
-16%
MSA E6000 TIC akku 3400mAh
43,95 €
36,95 €
Rosenbauer ARGUS 3 akku 4200mAh
48,95 €