calcActive())">
Fluke VT04, VT04 IR Thermometer, VT04 Visual IR Thermometer akku 2800mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fluke lämpökameroiden kanssa:
VT04
VT04 IR Thermometer
VT04 Visual IR Thermometer
VT04A
VT04 IR Thermometer
VT04 Visual IR Thermometer
VT04A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fluke lämpökameroiden alkuperäisakut:
4375741
FLK-VT04
FLK-VT04
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi lämpökameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi lämpökameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-FVT004SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120148 |
| Korvaa | FLK-VT04 / 4375741 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.36Wh |
| Mitat | 68.50 x 18.50 x 18.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Lämpökameroiden akut
Näytä kaikki →
MSA Evolution 5000 akku 2200mAh
27,95 €
-23%
Fluke Ti10, Ti-10, Ti-20 akku 2500mAh
29,95 €
22,95 €
TOA Electronics TS-800, TS-801, TS-802 akku 2200mAh
35,95 €
-18%
Bullard Heiman T3, T3, T3 Max akku 2000mAh
44,95 €
36,95 €
Extech Flir i7 akku 3400mAh
20,95 €
FLIR B2, E2, E25 akku 2600mAh
41,95 €
Extech Flir i7 akku 2200mAh
18,95 €
-16%
MSA E6000 TIC akku 3400mAh
43,95 €
36,95 €