calcActive())">
FrSky ohjaimen Horus X10S Expres / Horus X10 yhteensopiva akku 2600mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
FrSky ohjaimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Horus X10S Expres
Horus X10
Horus X10S
Horus X7
Horus X10
Horus X10S
Horus X7
Korvattavat FrSky ohjaimen alkuperäisakut
LB1026
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu FrSky ohjaimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-FRK100RX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206125 |
| Korvaa | LB1026 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 66.50 x 36.80 x 19.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa RC Ohjainten akut
Näytä kaikki →
Autel ohjaimen Robotics Smart Controller SE yhteensopiva akku 1900mAh
73,95 €
DJI ohjaimen Inspire 3 / Agras T20P yhteensopiva akku 2600mAh
28,95 €
DJI ohjaimen Mavic 2 Pro Remote Control yhteensopiva akku 3600mAh
20,95 €
DJI ohjaimen Mavic Mini 2 Remote Controller yhteensopiva akku 2600mAh
20,95 €
FrSky ohjaimen X9D Plus / X9DP2019 yhteensopiva akku 2300mAh
23,95 €
FrSky ohjaimen Taranis QX7 / Taranis QX 7 yhteensopiva akku 2000mAh
22,95 €
FrSky ohjaimen X20s / Ethos Tandem X20 XE Transmitter yhteensopiva akku 2750mAh
21,95 €
FUTABA ohjaimen Transmitter 14SG / Transmitter 4PKS yhteensopiva akku 2000mAh
22,95 €