calcActive())">
Fuji NP-45 yhteensopiva akku 660 mAh
Varastossa
13,95 €
12,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fuji kameroiden kanssa:
FinePix Z250fd
FinePix Z10fd
FinePix J10
Finepix J150W
FinePix Z30
FinePix J25
FinePix J12
FinePix Z20fd
Finepix J15
Finepix J110W
FinePix J250
FinePix J20
FinePix Z100fd
FinePix Z200fd
Finepix J120
Finepix J100
FinePix Z33WP
FinePix J210
FinePix JZ500
FinePix Z10fd
FinePix J10
Finepix J150W
FinePix Z30
FinePix J25
FinePix J12
FinePix Z20fd
Finepix J15
Finepix J110W
FinePix J250
FinePix J20
FinePix Z100fd
FinePix Z200fd
Finepix J120
Finepix J100
FinePix Z33WP
FinePix J210
FinePix JZ500
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fuji alkuperäisakut:
NP-45
NP-45A
NP-45A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-NP45FU |
|---|---|
| EAN | 4894128019497 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.00 x 31.10 x 5.90mm |
| Korvaa | BP-DC17 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 660mAh / 2.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fuji akut
Näytä kaikki →
-14%
Panasonic CGA-S005 / Fuji NP-70 / Leica BP-DC4 / Ricoh DB-60 yhteensopiva akku 1150 mAh
13,95 €
11,95 €
-14%
Fuji NP-120 / Ricoh DB-43 / Pentax D-LI7 yhteensopiva akku 1800 mAh
13,95 €
11,95 €
-16%
Fuji NP-95 yhteensopiva akku 1800 mAh
18,95 €
15,95 €
-7%
Fujifilm NP-40 / Pentax D-Li8 / Samsung SB-L0737 akku 850 mAh
13,95 €
12,95 €
-7%
Fuji NP-150, BC-150 yhteensopiva akku 1500 mAh
28,95 €
26,95 €
-16%
Fuji NP-80 yhteensopiva akku 1400 mAh
18,95 €
15,95 €
-6%
Fujifilm XQ1 / XQ2 / NP-48 akku 850 mAh
16,95 €
15,95 €
-8%
Fuji NP-85 akku - 1600 mAh
23,95 €
21,95 €