calcActive())">
Fujitsu Amilo Li1705, Amilo L1310G, Amilo L7310 akku 4400 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
Amilo Li1705
Amilo L1310G
Amilo L7310
Amilo L7310G
Amilo L7320GW
Amilo Pro V2030
Amilo Pro V2035
Amilo Pro V2055
Amilo Pro V3515
Amilo L1310G
Amilo L7310
Amilo L7310G
Amilo L7320GW
Amilo Pro V2030
Amilo Pro V2035
Amilo Pro V2055
Amilo Pro V3515
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
DPK-LMXXSS3
SMP-LMXXSS3
SMP-LMXXSS6
SMP-LMXXPS6
DPK-LMXXSS6
SMP-LMXXSF3
SMP-LMXXFS2
SOL-LMXXML6
CEX-LMXXXHBA6
21-92445-03
21-92441-02
21-92348-01
S26391-F6120-L450
21-92441-01
21-92441-03
21-92441-02 (SMP)
21-92445-04
21-92441-03
SMP-LMXXSS3
SMP-LMXXSS6
SMP-LMXXPS6
DPK-LMXXSS6
SMP-LMXXSF3
SMP-LMXXFS2
SOL-LMXXML6
CEX-LMXXXHBA6
21-92445-03
21-92441-02
21-92348-01
S26391-F6120-L450
21-92441-01
21-92441-03
21-92441-02 (SMP)
21-92445-04
21-92441-03
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FU7310NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128055983 |
| Mitat | 208.00 x 48.00 x 21.20mm |
| Korvaa | DPK-LMXXSS3,SMP-LMXXSS3,SMP-LMXXSS6,SMP-LMXXPS6,DPK-LMXXSS6,SMP-LMXXSF3,SMP-LMXXFS2,SOL-LMXXML6,CEX-LMXXXHBA6,21-92445-03,21-92441-02,21-92348-01,S26391-F6120-L450,21-92441-01,21-92441-03,21-92441-02 (SMP),21-92445-04,21-92441-03 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
-14%
Fujitsu LifeBook P727 / P728 / U727 / U728 / U729 akku
89,95 €
76,95 €
-19%
Fujitsu Lifebook E558 akku 3450 mAh
99,95 €
80,95 €
-19%
Fujitsu LifeBook A544, LifeBook AH564, LifeBook E554 akku 4400mAh
69,95 €
56,95 €
-18%
Fujitsu Lifebook S7110 / S6310 akku 4400 mAh - Musta
49,95 €
40,95 €
GC Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
59,95 €