calcActive())">
Fujitsu Amilo Pi2450, Amilo Xi2428, Amilo Xi2528, Amilo Pi2530, Amilo Pi2550, Amilo Xi2550 akku 4400 mAh - Valkoinen
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
Amilo Pi2450
Amilo Xi2428
Amilo Xi2528
Amilo Pi2530
Amilo Pi2550
Amilo Xi2550
Amilo Xi2428
Amilo Xi2528
Amilo Pi2530
Amilo Pi2550
Amilo Xi2550
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
3S4400-S1S5-05
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FU2450NT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128047537 |
| Mitat | 139.00 x 95.00 x 20.20mm |
| Korvaa | 3S4400-S1S5-05 / 3S4400-S3S6-07 |
| Väri | Valkoinen |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
-14%
Fujitsu LifeBook P727 / P728 / U727 / U728 / U729 akku
89,95 €
76,95 €
-19%
Fujitsu Lifebook E558 akku 3450 mAh
99,95 €
80,95 €
-19%
Fujitsu LifeBook A544, LifeBook AH564, LifeBook E554 akku 4400mAh
69,95 €
56,95 €
-18%
Fujitsu Lifebook S7110 / S6310 akku 4400 mAh - Musta
49,95 €
40,95 €
GC Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
59,95 €