calcActive())">
Fujitsu Amilo Pro Edition V3405 akku 4400 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
Amilo Pro Edition V3405
Amilo Pro Edition V3525
Amilo Pro Edition V3545
Amilo Pro V3205
Amilo Pro 564E1GB
Amilo Pro Edition V3525
Amilo Pro Edition V3545
Amilo Pro V3205
Amilo Pro 564E1GB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
SQU-518
SQU-522
916C4850F
916C5440F
916C5030F
916C5020F
916C4800F
3UR18650F-2-Q
3UR18650F-2-QC-12
3UR18650F-2-QC12W
SQU-522
916C4850F
916C5440F
916C5030F
916C5020F
916C4800F
3UR18650F-2-Q
3UR18650F-2-QC-12
3UR18650F-2-QC12W
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FQU522NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049722 |
| Mitat | 203.50 x 50.50 x 20.00mm |
| Korvaa | SQU-518 / SQU-522 / 916C4850F / 916C5440F / 916C5030F / 916C5020F / 916C4800F / 3UR18650F-2-Q / 3UR18650F-2-QC-12 / 3UR18650F-2-QC12W |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
-14%
Fujitsu LifeBook P727 / P728 / U727 / U728 / U729 akku
89,95 €
76,95 €
-19%
Fujitsu Lifebook E558 akku 3450 mAh
99,95 €
80,95 €
-19%
Fujitsu LifeBook A544, LifeBook AH564, LifeBook E554 akku 4400mAh
69,95 €
56,95 €
-18%
Fujitsu Lifebook S7110 / S6310 akku 4400 mAh - Musta
49,95 €
40,95 €
GC Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
59,95 €