calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen LIFEBOOK E5413 / LIFEBOOK U7312 yhteensopiva akku 3900mAh
Saatavissa tehtaalta
86,95 €
70,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LIFEBOOK E5413
LIFEBOOK U7312
LIFEBOOK U7312/K
LifeBook E4412
LifeBook E5412
LifeBook E5412/MTC
LifeBook E5412A
LifeBook U6312/KX
LifeBook U7312/J
LifeBook U7313
LifeBook U7313/N
LifeBook U7412
LIFEBOOK U7312
LIFEBOOK U7312/K
LifeBook E4412
LifeBook E5412
LifeBook E5412/MTC
LifeBook E5412A
LifeBook U6312/KX
LifeBook U7312/J
LifeBook U7313
LifeBook U7313/N
LifeBook U7412
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CP813249-01
CP813249-04
CP833283-03
CP847055
FMVNBP256
FMVNP256
FMVU5803E
FPB0363S
FPCBP594
CP813249-04
CP833283-03
CP847055
FMVNBP256
FMVNP256
FMVU5803E
FPB0363S
FPCBP594
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUE541NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,44 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219316 |
| Korvaa | CP813249-01 / CP813249-04 / CP833283-03 / CP847055 / FMVNBP256 / FMVNP256 / FMVU5803E / FPB0363S / FPCBP594 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 60.22Wh |
| Mitat | 221.80 x 95.00 x 8.10mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
-14%
Fujitsu LifeBook P727 / P728 / U727 / U728 / U729 akku
89,95 €
76,95 €
-19%
Fujitsu Lifebook E558 akku 3450 mAh
99,95 €
80,95 €
-19%
Fujitsu LifeBook A544, LifeBook AH564, LifeBook E554 akku 4400mAh
69,95 €
56,95 €
-18%
Fujitsu Lifebook S7110 / S6310 akku 4400 mAh - Musta
49,95 €
40,95 €
GC Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
59,95 €