calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen LifeBook SH782 yhteensopiva akku 5200mAh
Saatavissa tehtaalta
75,95 €
61,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LifeBook SH782
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
FPCBP390
FMVNBP224B
FPCBP391
FMVNBP224W
FPCBP392
FMVNBP224R
FPB0290
CP610400-01
CP615410-01
CP615411-01
FMVNBP224
FMVNBP223
FMVNBP224B
FPCBP391
FMVNBP224W
FPCBP392
FMVNBP224R
FPB0290
CP610400-01
CP615410-01
CP615411-01
FMVNBP224
FMVNBP223
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUH782NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155928 |
| Korvaa | FPCBP390 / FMVNBP224B / FPCBP391 / FMVNBP224W / FPCBP392 / FMVNBP224R / FPB0290 / CP610400-01 / CP615410-01 / CP615411-01 / FMVNBP224 / FMVNBP223 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 56.16Wh |
| Mitat | 204.90 x 50.30 x 19.70mm |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
-14%
Fujitsu LifeBook P727 / P728 / U727 / U728 / U729 akku
89,95 €
76,95 €
-19%
Fujitsu Lifebook E558 akku 3450 mAh
99,95 €
80,95 €
-19%
Fujitsu LifeBook A544, LifeBook AH564, LifeBook E554 akku 4400mAh
69,95 €
56,95 €
-18%
Fujitsu Lifebook S7110 / S6310 akku 4400 mAh - Musta
49,95 €
40,95 €
GC Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
59,95 €