calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen Stylistic Q665 / Stylistic Q739 yhteensopiva akku 3400mAh
Saatavissa tehtaalta
75,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Stylistic Q665
Stylistic Q739
Stylistic Q738
Stylistic Q616
Stylistic Q7311
Stylistic Q7310
Stylistic Q7312
Stylistic Q739
Stylistic Q738
Stylistic Q616
Stylistic Q7311
Stylistic Q7310
Stylistic Q7312
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CP690859
CP690859-01
CP700540-01
FPB0326S
FPB0349S
FPCBP479
CP690859-01
CP700540-01
FPB0326S
FPB0349S
FPCBP479
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUQ738NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196150 |
| Korvaa | CP690859 / CP690859-01 / CP700540-01 / FPB0326S / FPB0349S / FPCBP479 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 37.74Wh |
| Mitat | 176.30 x 103.40 x 6.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
-14%
Fujitsu LifeBook P727 / P728 / U727 / U728 / U729 akku
89,95 €
76,95 €
-19%
Fujitsu Lifebook E558 akku 3450 mAh
99,95 €
80,95 €
-19%
Fujitsu LifeBook A544, LifeBook AH564, LifeBook E554 akku 4400mAh
69,95 €
56,95 €
-18%
Fujitsu Lifebook S7110 / S6310 akku 4400 mAh - Musta
49,95 €
40,95 €
GC Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
59,95 €