calcActive())">
FUTABA ohjaimen T6DA / 6NFK yhteensopiva akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
28,95 €
FUTABA ohjaimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
T6DA
6NFK
6NPK
6VA
7NFK
8NFK
7C
8U
9C
NT8IB
NT8S
6NFK
6NPK
6VA
7NFK
8NFK
7C
8U
9C
NT8IB
NT8S
Korvattavat FUTABA ohjaimen alkuperäisakut
2608B-33J
NT8S600B
NT8S700B
NT8S600B
NT8S700B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu FUTABA ohjaimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-FTX600RX |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184980 |
| Korvaa | 2608B-33J / NT8S600B / NT8S700B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.20Wh |
| Mitat | 100.00 x 29.00 x 29.00mm |
| Jännite | 9,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa RC Ohjainten akut
Näytä kaikki →
Autel ohjaimen Robotics Smart Controller SE yhteensopiva akku 1900mAh
73,95 €
DJI ohjaimen Inspire 3 / Agras T20P yhteensopiva akku 2600mAh
28,95 €
DJI ohjaimen Mavic 2 Pro Remote Control yhteensopiva akku 3600mAh
20,95 €
DJI ohjaimen Mavic Mini 2 Remote Controller yhteensopiva akku 2600mAh
20,95 €
FrSky ohjaimen X9D Plus / X9DP2019 yhteensopiva akku 2300mAh
23,95 €
FrSky ohjaimen Taranis QX7 / Taranis QX 7 yhteensopiva akku 2000mAh
22,95 €
FrSky ohjaimen Horus X10S Expres / Horus X10 yhteensopiva akku 2600mAh
18,95 €
FrSky ohjaimen X20s / Ethos Tandem X20 XE Transmitter yhteensopiva akku 2750mAh
21,95 €