calcActive())">
Gardena 8816 Ni-MH 4,8 V akku 3600 mAh
Saatavissa tehtaalta
32,95 €
Gardena yhteensopiva leikkurin tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Gardena malleihin:
Gardena 8816
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gardena alkuperäisakut:
08802-00.630.00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-GRA088PW |
|---|---|
| EAN | 4894128081845 |
| Mitat | 89.75 x 44.55 x 22.50mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 08802-00.630.00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 17.28Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Puutarhatyökalujen akut
Näytä kaikki →
Husqvarna Automover 105 / Gardena R40Li Robottiruohonleikkurin akku
59,95 €
Gardena Letkukela 35 Roll-Up 8025 Litium akku
89,95 €
-13%
Gardena EasyCut Li - BLi-18 / 09840-20 / 09839-20 Akku 1500 mAh
59,95 €
51,95 €
Gardena 8025-20 akku 1500mAh
54,95 €
Gardena EasyCut Li - BLi-18 / 09840-20 / 09839-20 Akku 2500 mAh
69,95 €
Bosch IXO / Kärcher WV akku 2900mAh
22,95 €
Gardena EasyCut 42 / SmallCut 300 Pensasleikkuri / Trimmeri Akku 1500 mAh
49,95 €
-19%
Bosch puutarhatyökalun AdvancedGrassCut 36-33G 30cm / AdvancedGrassCut 36-33G 30cm 3 yhteensopiva akku 5000mAh
128,95 €
103,95 €