calcActive())">
Garmin 010-01316-00, A3AVDG03, Nuvi 2405 / 2445 Navigaattorin Akku
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
A3AVDG03
Nuvi 2405
Nuvi 2405LT
Nuvi 2447
Nuvi 2447 LMT
Nuvi 2447LT
Nuvi 2455LMT
Nuvi 2455LT
Nuvi 2457
Nuvi 2457LMT
Nuvi 2475LT
Nuvi 2495LMT
Nuvi 2505
Nuvi 2505LT
Nuvi 2547
Nuvi 2547 LMT
Nuvi 2555LMT
Nuvi 2555LT
Nuvi 2597
Nuvi 2597 LMT
Nuvi 2789LMT
Nuvi 2789LMT 7"
Nuvi 2405
Nuvi 2405LT
Nuvi 2447
Nuvi 2447 LMT
Nuvi 2447LT
Nuvi 2455LMT
Nuvi 2455LT
Nuvi 2457
Nuvi 2457LMT
Nuvi 2475LT
Nuvi 2495LMT
Nuvi 2505
Nuvi 2505LT
Nuvi 2547
Nuvi 2547 LMT
Nuvi 2555LMT
Nuvi 2555LT
Nuvi 2597
Nuvi 2597 LMT
Nuvi 2789LMT
Nuvi 2789LMT 7"
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00035-03
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-IQN295XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059943 |
| Mitat | 52.83 x 34.31 x 5.78mm |
| Korvaa | 361-00035-03 / 361-00035-07 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Garmin akut
Näytä kaikki →
-31%
Zumo 660 Akku 1880 mAh
25,95 €
17,95 €
-15%
Garmin Alpha 100 handheld, Montana 600, Montana 600T Navigaattorin Akku
25,95 €
21,95 €
-13%
GARMIN Fenix 5 Akku 230 mAh
15,95 €
13,95 €
-21%
Garmin Alpha 100 handheld, Montana 600, Montana 600T Navigaattorin Akku
27,95 €
21,95 €
-14%
GARMIN Fenix 3 Akku 300 mAh
13,95 €
11,95 €
Garmin 010-01248-00, gWind Wireless, gWind Wireless Transducer Navigaattorin Akku
18,95 €
-12%
Garmin 010-01603-10, Zumo 590, Zumo 590LM akku 1800mAh
32,95 €
28,95 €
-16%
Garmin Zumo 350LM / 361-00059-00 Navigaattorin Akku
18,95 €
15,95 €