calcActive())">
Garmin forerunner 205, forerunner 305, forerunner 305i Navigaattorin Akku
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
forerunner 205
forerunner 305
forerunner 305i
forerunner 305
forerunner 305i
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00026-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-GFN205SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128067986 |
| Mitat | 38.90 x 34.25 x 5.50mm |
| Korvaa | 361-00026-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Garmin akut
Näytä kaikki →
-31%
Zumo 660 Akku 1880 mAh
25,95 €
17,95 €
-14%
GARMIN Fenix 3 Akku 300 mAh
13,95 €
11,95 €
-13%
GARMIN Fenix 5 Akku 230 mAh
15,95 €
13,95 €
-15%
Garmin Alpha 100 handheld, Montana 600, Montana 600T Navigaattorin Akku
25,95 €
21,95 €
Garmin Nuvi 30, Nuvi 40, Nuvi 50, akku 1100 mAh
20,95 €
Garmin 010-01248-00, gWind Wireless, gWind Wireless Transducer Navigaattorin Akku
18,95 €
GARMIN Forerunner S1 / Forerunner S1W / Forerunner 110 / Forerunner 210 / Forerunner 210W / Approach S1 Akku 200 mAh
13,95 €
-16%
Garmin Zumo 350LM / 361-00059-00 Navigaattorin Akku
18,95 €
15,95 €