calcActive())">
HHR200A Braun Oral-B Triumph v2 3761 / 3762 / 3764 / 3728 sähköhammasharjan 2500 mAh 1,2v akku juotoskorvakkeilla
Saatavissa tehtaalta
14,95 €
Triumph 5000 mallista on kaksi eri versiota. Kannattaa tarkistaa vanhan akun mitat ennen tilaamista. Tämän akun mitat on 42 x 17mm. Tämä sopii v2 Triumphiin.
Akun koko 4/5A ja kapasiteetti 2000mAh. Jännite 1,2 volttia.
Akku useisiin Braun ja Philips hammasharjoihin. Sopii mm Triumph 5000 v2 ja 3761 / 3762 / 3764 / 3728 malleihin.
| SKU | HHR200A |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 9900000824341 |
| Mitat | 42 x 17 mm |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000 |
| Jännite | 1,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Muut
Näytä kaikki →
Varta CR123 1430 mAh kameraparisto
3,95 €
EVE ER26500 / LS26500/STD 3.6V LiSOCl2 C-koko Litium paristo
14,95 €
SAFT LS14500 AA Lithium paristo 3.6V
5,95 €
SAFT LS14250 1/2AA Lithium paristo 3.6V
7,95 €
everActive Ni-MH Ladattava C / R14 Paristo 5000 mAh - 2 kpl pakkaus
12,95 €
everActive Ni-MH Ladattava R20 / D Paristo 10000 mAh, 1,2V - 2 kpl pakkaus
22,95 €
Cameron Sino / Panasonic NCR18650B 18650 Li-ion Akku juotoskorvakkeilla 2kpl 3400mAh
29,95 €
Samsung 18650-25R 2500 mAh mAh Li-Mn akku ilman suojapiiriä - Jopa 20 A
9,95 €