
calcActive())">
Icom IC-3FX, IC-40S, IC-A24 akku 1800mAh / 17.28Wh
Varastossa
50,95 €
43,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Icom radiopuhelimien kanssa:
IC-3FX
IC-40S
IC-A24
IC-A24E
IC-A4
IC-A4C
IC-A4E
IC-A6
IC-A6E
IC-F11
IC-F11BR
IC-F11S
IC-F12
IC-F12S
IC-F21
IC-F21BR
IC-F21GM
IC-F21S
IC-F22
IC-F22S
IC-F22SR
IC-F3
IC-F30GS
IC-F30GT
IC-F31GS
IC-F31GT
IC-F3GS
IC-F3GT
IC-F3S
IC-F4
IC-F40GS
IC-F40GT
IC-F41GS
IC-F41GT
IC-F4GS
IC-F4GT
IC-F4N
IC-F4S
IC-F4SW
IC-F4TR
IC-T2A
IC-T2E
IC-T2H
IC-T3H
IC-U82
IC-V8
IC-V82
IC-40S
IC-A24
IC-A24E
IC-A4
IC-A4C
IC-A4E
IC-A6
IC-A6E
IC-F11
IC-F11BR
IC-F11S
IC-F12
IC-F12S
IC-F21
IC-F21BR
IC-F21GM
IC-F21S
IC-F22
IC-F22S
IC-F22SR
IC-F3
IC-F30GS
IC-F30GT
IC-F31GS
IC-F31GT
IC-F3GS
IC-F3GT
IC-F3S
IC-F4
IC-F40GS
IC-F40GT
IC-F41GS
IC-F41GT
IC-F4GS
IC-F4GT
IC-F4N
IC-F4S
IC-F4SW
IC-F4TR
IC-T2A
IC-T2E
IC-T2H
IC-T3H
IC-U82
IC-V8
IC-V82
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Icom radiopuhelimien alkuperäisakut:
BP-195
BP-196
BP-196H
BP-196R
BP-196
BP-196H
BP-196R
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-ICM195TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077343 |
| Korvaa | BP-195 / BP-196 / BP-196H / BP-196R |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 17.28Wh |
| Mitat | 136.00 x 58.00 x 17.50mm |
| Jännite | 9,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Radiopuhelimen ja Walkie Talkie akut
Näytä kaikki →
Airbus THR9, THR9 C-30, THR9i akku 2300mAh / 8.51Wh
43,95 €

HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
35,95 €

Vertex VX350, VX-350, VX351 akku 2200mAh/16.28Wh
34,95 €
32,95 €

Vertex EVX-231, EVX-261, EVX-530 akku 2200mAh / 16.28Wh
34,95 €
32,95 €

Midland G223, G225, G226 akku 700mAh / 3.36Wh
18,95 €

Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 1600mAh / 11.84Wh
39,95 €

Vertex VX-230, VX-231, VX-231L akku 2600mAh / 19.24Wh
43,95 €

Vertex VX-351, VX-354, VX-359 akku 2600mAh / 19.24Wh
40,95 €
