calcActive())">
LG Xnote A410, Xnote A505 akku 4400 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG kannettavien tietokoneiden kanssa:
Xnote A405
Xnote A410
Xnote A505
Xnote A515
Xnote A520
Xnote AD510
Xnote AD520
Xnote C400
Xnote CD400
Xnote T280
Xnote T290
Xnote X140
Xnote X170
Xnote XD170
Xnote A410
Xnote A505
Xnote A515
Xnote A520
Xnote AD510
Xnote AD520
Xnote C400
Xnote CD400
Xnote T280
Xnote T290
Xnote X140
Xnote X170
Xnote XD170
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
SQU-902
SQU-914
916T2017F
CQB901
CQBP901
CQB904
SQU-914
916T2017F
CQB901
CQBP901
CQB904
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LXA410NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064251 |
| Mitat | 202.10 x 48.10 x 22.60mm |
| Korvaa | SQU-902 / SQU-914 / 916T2017F / CQB901 / CQBP901 / CQB904 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
-11%
Panasonic DMW-BLG10, DMW-BLG10E akku 750 mAh
18,95 €
16,95 €
-50%
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
-10%
LG G2 Mini - D320, D620 akku 1600 mAh
20,95 €
18,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
-50%
LG G5, G5 Lite, H830 akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €