calcActive())">
LG kannettavan tietokoneen P430 / P530 yhteensopiva akku 5200mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
LG kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
P430
P530
Xnote P430
Xnote P530
P530
Xnote P430
Xnote P530
Korvattavat LG kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
EAC61679004
GC02001H400
LB3211LK
LB6211LK
GC02001H400
LB3211LK
LB6211LK
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu LG kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-LPX430NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11.1V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128224150 |
| Korvaa | EAC61679004 / GC02001H400 / LB3211LK / LB6211LK |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 206.60 x 52.70 x 20.70mm |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - LG akut
Näytä kaikki →
LG LE50, LM40, LM50, LM60 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
LG EasyNote SB85 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €
LG X120 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
LG X120 akku 6600 mAh - Musta
59,95 €
LG X120 akku 6600 mAh - Valkoinen
59,95 €
LG Xnote A410, Xnote A505 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €
LG Aurora ONOTE S430, Aurora S530, P420-5000 akku 4400mAh/48.84Wh
64,95 €
LG kannettavan tietokoneen 15N365-K / 15N365-T yhteensopiva akku 2600mAh
35,95 €