calcActive())">
LG LE50, LM40, LM50, LM60 akku 4400 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG kannettavien tietokoneiden kanssa:
LE50
LM40
LM50
LM60
LM60 Express
LM60-3B5C1
LM60-CBJA
LM70 Express
LM70-QKXA
LS45
LS50
LS50-AGHF1
LS50-AGHU1
LS55
LS55 Express
LS55-1EFA
LS55-1GJA
LS70
LS70 Express
LS75
LS75 Express
LW40
LW60
LW60 Express
LW60-B3M44A
LW60-BAJA
LW60-D2JA
LW60-DBJA
LW60-QCMA
LW65 Express
LW65
LW70
LW70 Express
LW70-QJMA
LW70-QLZA
LW75 Express
LW75 Series
R1 Pro Express Dual
R1 Series
R1-C001A9
R1-C002A9
R400 Series
R400-5222A3
R400-52HGP1
R400-EP23A3
R400-MP22A3
R405
R405-GB02A9
R405-GP01A9
RD400-5D2A2
S1 Express Dual
S1 Pro Express Dual
S1 Series
T1 Express Dual
T1 Series
V1 Series
V1-W4WHV
LM40
LM50
LM60
LM60 Express
LM60-3B5C1
LM60-CBJA
LM70 Express
LM70-QKXA
LS45
LS50
LS50-AGHF1
LS50-AGHU1
LS55
LS55 Express
LS55-1EFA
LS55-1GJA
LS70
LS70 Express
LS75
LS75 Express
LW40
LW60
LW60 Express
LW60-B3M44A
LW60-BAJA
LW60-D2JA
LW60-DBJA
LW60-QCMA
LW65 Express
LW65
LW70
LW70 Express
LW70-QJMA
LW70-QLZA
LW75 Express
LW75 Series
R1 Pro Express Dual
R1 Series
R1-C001A9
R1-C002A9
R400 Series
R400-5222A3
R400-52HGP1
R400-EP23A3
R400-MP22A3
R405
R405-GB02A9
R405-GP01A9
RD400-5D2A2
S1 Express Dual
S1 Pro Express Dual
S1 Series
T1 Express Dual
T1 Series
V1 Series
V1-W4WHV
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
LB32111B
LB52113B
LB52113D
LHBA06ANONE
LMBA06.AEX
LSBA06.AEX
LB52113B
LB52113D
LHBA06ANONE
LMBA06.AEX
LSBA06.AEX
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LGT1NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018681 |
| Mitat | 204.60 x 45.80 x 20.50mm |
| Korvaa | LB32111B / LB52113B / LB52113D / LHBA06ANONE / LMBA06.AEX / LSBA06.AEX |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - LG akut
Näytä kaikki →
LG EasyNote SB85 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €
LG X120 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
LG X120 akku 6600 mAh - Musta
59,95 €
LG X120 akku 6600 mAh - Valkoinen
59,95 €
LG Xnote A410, Xnote A505 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €
LG Aurora ONOTE S430, Aurora S530, P420-5000 akku 4400mAh/48.84Wh
64,95 €
LG kannettavan tietokoneen P430 / P530 yhteensopiva akku 5200mAh
59,95 €
LG kannettavan tietokoneen 15N365-K / 15N365-T yhteensopiva akku 2600mAh
35,95 €