calcActive())">
LG Xnote A410, Xnote A505 akku 4400 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG kannettavien tietokoneiden kanssa:
Xnote A405
Xnote A410
Xnote A505
Xnote A515
Xnote A520
Xnote AD510
Xnote AD520
Xnote C400
Xnote CD400
Xnote T280
Xnote T290
Xnote X140
Xnote X170
Xnote XD170
Xnote A410
Xnote A505
Xnote A515
Xnote A520
Xnote AD510
Xnote AD520
Xnote C400
Xnote CD400
Xnote T280
Xnote T290
Xnote X140
Xnote X170
Xnote XD170
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
SQU-902
SQU-914
916T2017F
CQB901
CQBP901
CQB904
SQU-914
916T2017F
CQB901
CQBP901
CQB904
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LXA410NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064251 |
| Mitat | 202.10 x 48.10 x 22.60mm |
| Korvaa | SQU-902 / SQU-914 / 916T2017F / CQB901 / CQBP901 / CQB904 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - LG akut
Näytä kaikki →
LG LE50, LM40, LM50, LM60 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
LG EasyNote SB85 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €
LG X120 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
LG X120 akku 6600 mAh - Musta
59,95 €
LG X120 akku 6600 mAh - Valkoinen
59,95 €
LG Aurora ONOTE S430, Aurora S530, P420-5000 akku 4400mAh/48.84Wh
64,95 €
LG kannettavan tietokoneen P430 / P530 yhteensopiva akku 5200mAh
59,95 €
LG kannettavan tietokoneen 15N365-K / 15N365-T yhteensopiva akku 2600mAh
35,95 €