calcActive())">
LG X120 akku 6600 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG kannettavien tietokoneiden kanssa:
X120
X120-L.C7B1A9
X120-L.C7L1A9
X130
X130 10"
X120-G
X120-H
X120-L
X120-N
X130-G
X130-L
X120-L.C7B1A9
X120-L.C7L1A9
X130
X130 10"
X120-G
X120-H
X120-L
X120-N
X130-G
X130-L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
LBA211EH
LB3211EE
LB3511EE
LB6411EH
LBA211EH
LB3211EE
LB3511EE
LB6411EH
LBA211EH
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LGX120HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030775 |
| Mitat | 203.34 x 51.25 x 40.12mm |
| Korvaa | LBA211EH / LB3211EE / LB3511EE / LB6411EH |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - LG akut
Näytä kaikki →
LG LE50, LM40, LM50, LM60 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
LG EasyNote SB85 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €
LG X120 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
LG X120 akku 6600 mAh - Valkoinen
59,95 €
LG Xnote A410, Xnote A505 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €
LG Aurora ONOTE S430, Aurora S530, P420-5000 akku 4400mAh/48.84Wh
64,95 €
LG kannettavan tietokoneen P430 / P530 yhteensopiva akku 5200mAh
59,95 €
LG kannettavan tietokoneen 15N365-K / 15N365-T yhteensopiva akku 2600mAh
35,95 €