calcActive())">
Kenwood radiopuhelimen P25 / TK-5230 yhteensopiva akku 5000mAh
Saatavissa tehtaalta
42,95 €
Kenwood radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
P25
TK-5230
TK-5330
TK-5430
NX-5000
NX-5200
NX-5300
NX-5400
VP5000
VP5230
VP5330
VP5430
VP6000
VP6230
VP6330
VP6430
VP8000
TK-5230
TK-5330
TK-5430
NX-5000
NX-5200
NX-5300
NX-5400
VP5000
VP5230
VP5330
VP5430
VP6000
VP6230
VP6330
VP6430
VP8000
Korvattavat Kenwood radiopuhelimen alkuperäisakut
KNB-L1
KNB-L2
KNB-L3
KNB-N4
KNB-L2M
KNB-L3M
KNB-LS5
KNB-LS6
KNB-N4M
KNB-L2
KNB-L3
KNB-N4
KNB-L2M
KNB-L3M
KNB-LS5
KNB-LS6
KNB-N4M
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kenwood radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-KNB553TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187660 |
| Korvaa | KNB-L1 / KNB-L2 / KNB-L3 / KNB-N4 / KNB-L2M / KNB-L3M / KNB-LS5 / KNB-LS6 / KNB-N4M |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 37Wh |
| Mitat | 116.50 x 58.10 x 31.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Radiopuhelimen ja Walkie Talkie akut
Näytä kaikki →
HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
35,95 €
Airbus THR9, THR9 C-30, THR9i akku 2300mAh / 8.51Wh
43,95 €
-6%
Vertex VX350, VX-350, VX351 akku 2200mAh/16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 1600mAh / 11.84Wh
39,95 €
-6%
Vertex EVX-231, EVX-261, EVX-530 akku 2200mAh / 16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Vertex VX-351, VX-354, VX-359 akku 2600mAh / 19.24Wh
40,95 €
-18%
Vertex VX230, VX-230, VX-231 akku 2600mAh / 19.24Wh
39,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 2600mAh / 19.24Wh
41,95 €