calcActive())">
Lenovo 3000 C200 8922, 3000 C200, 3000 N100 0689, 3000 N100 0768, 3000 N100, 3000 N200 akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
3000 C200 8922
3000 C200
3000 N100 0689
3000 N100 0768
3000 N100
3000 N200
3000 N200 1541"
3000 C200
3000 N100 0689
3000 N100 0768
3000 N100
3000 N200
3000 N200 1541"
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
40Y8315
40Y8322
ASM 42T5213
ASM 92P1185
FRU 42T4514
FRU 42T4516
FRU 42T5212
FRU 42T5256
FRU 92P1184
FRU 92P1186
FRU 92P1183
FRU 42T5256
40Y8317
41U5025
42T4515
42T5235
42T5236
42T5237
40Y8322
ASM 42T5213
ASM 92P1185
FRU 42T4514
FRU 42T4516
FRU 42T5212
FRU 42T5256
FRU 92P1184
FRU 92P1186
FRU 92P1183
FRU 42T5256
40Y8317
41U5025
42T4515
42T5235
42T5236
42T5237
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVN100NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018643 |
| Mitat | 206.40 x 41.80 x 27.50mm |
| Korvaa | 40Y8315 / 40Y8322 / ASM 42T5213 / ASM 92P1185 / FRU 42T4514 / FRU 42T5212 / FRU 42T5256 / FRU 92P1184 / FRU 92P1186 / FRU 92P1183 / 40Y8317 / FRU42T4516 / FRU42T5212 / 42T4515 / 42T5235 / 42T5236 / 42T5237 |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Lenovo akut
Näytä kaikki →
-17%
Lenovo IdeaPad 530S Akku 5800mAh
59,95 €
49,95 €
-15%
Lenovo Thinkpad P51S, T470, T570 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €
-36%
Lenovo Eraser G50 / Ideapad G510 / Ideapad S510 / Ideapad Z50 akku 2200 mAh
49,95 €
31,95 €
-32%
Lenovo ThinkPad X280 akku 4050 mAh
59,95 €
40,95 €
-30%
Lenovo Yoga C930 akku 7600mAh
69,95 €
48,95 €
Lenovo ThinkPad T460S / T470S akku 2000mAh
67,95 €
-17%
Lenovo ThinkPad S440, ThinkPad S540, ThinkPad T440 akku 4400 mAh
59,95 €
49,95 €
-30%
Lenovo Yoga YG 720-13IKB 80X6006QAU Akku 6000mAh
59,95 €
41,95 €