calcActive())">
Lenovo A600E, A630 akku 1800 mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
A600E
A630
A630
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:
BL206
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LVN206SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128070634 |
| Korvaa | BL206 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 88.00 x 54.20 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Lenovo akut
Näytä kaikki →
Lenovo A2580 / A2860 akku 1700 mAh
15,95 €
Lenovo PB2-690N, Phab 2 Pro, Phab2 Pro akku 4000mAh
22,95 €
Lenovo PB1-770N, PB1-770N Dual SIM TD-LTE akku 3400 mAh
21,95 €
-59%
Lenovo A388t, A880, A889 akku 1900 mAh
16,95 €
6,95 €
Lenovo A798T, A800, A820T akku 2050 mAh
16,95 €
Lenovo P700, P700i akku 2500 mAh
17,95 €
Lenovo puhelimen Z5 Pro / L78031 yhteensopiva akku 3100mAh
19,95 €
Lenovo S858T akku 1800 mAh
23,95 €