calcActive())">
Lenovo IdeaPad 121TM030A, 121000659, 121TS0A0A, 121000649, 45J7706, ASM 121000649, FRU 121TS0A0A akku 4400 mAh
Varastossa
59,95 €
29,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
IdeaPad Y710
IdeaPad Y730
IdeaPad Y530
IdeaPad Y510
IdeaPad Y510A
IdeaPad Y510M
IdeaPad Y530A
3000 Y510a 15303
3000 Y510
IdeaPad Y730a
IdeaPad Y710 4054
IdeaPad Y530 20009
IdeaPad Y510 7758
3000 Y510a
3000 Y500 7761
IdeaPad Y730 4053
IdeaPad Y530 4051
3000 Y510 7758
3000 Y500
IdeaPad Y730
IdeaPad Y530
IdeaPad Y510
IdeaPad Y510A
IdeaPad Y510M
IdeaPad Y530A
3000 Y510a 15303
3000 Y510
IdeaPad Y730a
IdeaPad Y710 4054
IdeaPad Y530 20009
IdeaPad Y510 7758
3000 Y510a
3000 Y500 7761
IdeaPad Y730 4053
IdeaPad Y530 4051
3000 Y510 7758
3000 Y500
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
121TM030A
121000659
121TS0A0A
121000649
45J7706
ASM 121000649
FRU 121TS0A0A
121000659
121TS0A0A
121000649
45J7706
ASM 121000649
FRU 121TS0A0A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVF510NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030034 |
| Mitat | 208.80 x 53.00 x 20.00mm |
| Korvaa | 121TM030A / 121000659 / 121TS0A0A / 121000649 / 45J7706 / ASM 121000649 / FRU 121TS0A0A / 45J77O6 / ASM 121000659 / ASM 121TM030A / FRU 121TM030A / L08P6D11 / LO8P6D11 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Lenovo akut
Näytä kaikki →
-17%
Lenovo IdeaPad 530S Akku 5800mAh
59,95 €
49,95 €
-15%
Lenovo Thinkpad P51S, T470, T570 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €
-36%
Lenovo Eraser G50 / Ideapad G510 / Ideapad S510 / Ideapad Z50 akku 2200 mAh
49,95 €
31,95 €
-32%
Lenovo ThinkPad X280 akku 4050 mAh
59,95 €
40,95 €
-30%
Lenovo Yoga C930 akku 7600mAh
69,95 €
48,95 €
Lenovo ThinkPad T460S / T470S akku 2000mAh
67,95 €
-17%
Lenovo ThinkPad S440, ThinkPad S540, ThinkPad T440 akku 4400 mAh
59,95 €
49,95 €
-30%
Lenovo Yoga YG 720-13IKB 80X6006QAU Akku 6000mAh
59,95 €
41,95 €