calcActive())">
Lenovo Ideapad A1000L-F60041, Ideapad A1010, Ideapad A1010-T Tabletin Akku
Varastossa
24,95 €
12,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
Ideapad A1000L-F60041
Ideapad A1010
Ideapad A1010-T
Ideapad A1010
Ideapad A1010-T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:
L12D1P31
L12T1P33
L12T1P33
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVA300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083030 |
| Mitat | 108.98 x 80.28 x 3.23mm |
| Korvaa | L12T1P33 / L12D1P31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3650mAh / 13.51Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Lenovo tablettien akut
Näytä kaikki →
Lenovo Tab 4, Tab4, TB-8504F akku 4850mAh
32,95 €
-54%
Lenovo ideatab Miix / Miix 2 Tabletin Akku
53,95 €
24,95 €
Lenovo A10-70, A10-70F, Tab 2 A10-70 Tabletin Akku
43,95 €
Lenovo Tab 2 A8-50, Tab 2 A8-50F, Tab 2 A8-50LC akku 4200mAh
26,95 €
-50%
Lenovo Ideatab Miix 2 11 Tabletin Akku
49,95 €
24,98 €
-16%
Lenovo Yoga Book YB1-X90F Akku 8500mAh
54,95 €
45,95 €
Lenovo A2, A2107, A2207 Tabletin Akku
23,95 €
-12%
Lenovo tablettien Yoga Smart Tab / YT-X705F yhteensopiva akku 6800mAh
33,95 €
29,95 €