calcActive())">
Lenovo IdeaTab S2109A akku 6700mAh
Saatavissa tehtaalta
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
IdeaTab S2109A
IdeaTab S2109A-F
IdeaTab S2109A-F
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:
11S73041798
40042073
AE2865B33
UP110005
40042073
AE2865B33
UP110005
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-MDS951SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128084068 |
| Korvaa | UP110005 / 40042073 / AE2865B33 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6700mAh / 24.79Wh |
| Mitat | 192.90 x 121.18 x 3.21mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Lenovo tablettien akut
Näytä kaikki →
Lenovo Tab 4, Tab4, TB-8504F akku 4850mAh
32,95 €
-54%
Lenovo ideatab Miix / Miix 2 Tabletin Akku
53,95 €
24,95 €
Lenovo A10-70, A10-70F, Tab 2 A10-70 Tabletin Akku
43,95 €
Lenovo Tab 2 A8-50, Tab 2 A8-50F, Tab 2 A8-50LC akku 4200mAh
26,95 €
-16%
Lenovo Yoga Book YB1-X90F Akku 8500mAh
54,95 €
45,95 €
-50%
Lenovo Ideatab Miix 2 11 Tabletin Akku
49,95 €
24,98 €
Lenovo A2, A2107, A2207 Tabletin Akku
23,95 €
-50%
Lenovo IdeaPad A5500, IdeaPad A8, IdeaPad A8-50 Tabletin Akku
33,95 €
16,98 €