calcActive())">
Lenovo tabletin Tab P11 / TB-J606F yhteensopiva akku 7500mAh
Saatavissa tehtaalta
31,95 €
Lenovo tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Tab P11
TB-J606F
TB-J607Z
Tab P11 5G
TB-J606F
TB-J607Z
Tab P11 5G
Korvattavat Lenovo tabletin alkuperäisakut
L20D2P32
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Lenovo tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-LVP110SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,86 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181835 |
| Korvaa | L20D2P32 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7500mAh / 28.95Wh |
| Mitat | 168.00 x 98.00 x 3.00mm |
| Jännite | 3,86 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Lenovo tablettien akut
Näytä kaikki →
Lenovo Tab 4, Tab4, TB-8504F akku 4850mAh
32,95 €
-54%
Lenovo ideatab Miix / Miix 2 Tabletin Akku
53,95 €
24,95 €
Lenovo A10-70, A10-70F, Tab 2 A10-70 Tabletin Akku
43,95 €
Lenovo Tab 2 A8-50, Tab 2 A8-50F, Tab 2 A8-50LC akku 4200mAh
26,95 €
-16%
Lenovo Yoga Book YB1-X90F Akku 8500mAh
54,95 €
45,95 €
-50%
Lenovo Ideatab Miix 2 11 Tabletin Akku
49,95 €
24,98 €
Lenovo A2, A2107, A2207 Tabletin Akku
23,95 €
-50%
Lenovo IdeaPad A5500, IdeaPad A8, IdeaPad A8-50 Tabletin Akku
33,95 €
16,98 €