calcActive())">
Lenovo tablettien ThinkPad X1 3rd yhteensopiva akku 5050mAh
Saatavissa tehtaalta
62,95 €
50,95 €
Lenovo tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ThinkPad X1 3rd
Korvattavat Lenovo tablettien alkuperäisakut
01AV454
5B10W13919
L16L4P91
L16M4P91
L16S4P91
SB10K97599
SB10T83162
5B10W13919
L16L4P91
L16M4P91
L16S4P91
SB10K97599
SB10T83162
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Lenovo tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-LVX130SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,72 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166665 |
| Korvaa | 01AV454 / 5B10W13919 / L16L4P91 / L16M4P91 / L16S4P91 / SB10K97599 / SB10T83162 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5050mAh / 38.99Wh |
| Mitat | 249.62 x 97.80 x 4.50mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Lenovo tablettien akut
Näytä kaikki →
Lenovo Tab 4, Tab4, TB-8504F akku 4850mAh
32,95 €
-54%
Lenovo ideatab Miix / Miix 2 Tabletin Akku
53,95 €
24,95 €
Lenovo A10-70, A10-70F, Tab 2 A10-70 Tabletin Akku
43,95 €
Lenovo Tab 2 A8-50, Tab 2 A8-50F, Tab 2 A8-50LC akku 4200mAh
26,95 €
-16%
Lenovo Yoga Book YB1-X90F Akku 8500mAh
54,95 €
45,95 €
-50%
Lenovo Ideatab Miix 2 11 Tabletin Akku
49,95 €
24,98 €
Lenovo A2, A2107, A2207 Tabletin Akku
23,95 €
-50%
Lenovo IdeaPad A5500, IdeaPad A8, IdeaPad A8-50 Tabletin Akku
33,95 €
16,98 €