calcActive())">
Lenovo ThinkPad X1 akku 3300 mAh
Varastossa
69,95 €
49,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
20FB002VGE
20FB003RGE
20FB0043GE
ThinkPad X1 Carbon
ThinkPad X1 Carbon 2016
ThinkPad X1C yoga
ThinkPad X1C yoga Carbon
20FB003RGE
20FB0043GE
ThinkPad X1 Carbon
ThinkPad X1 Carbon 2016
ThinkPad X1C yoga
ThinkPad X1C yoga Carbon
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
00HW028
SB10F46466
SB10F46466
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LVC100NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121060 |
| Mitat | 305.50 x 109.70 x 5.00 mm |
| Korvaa | 00HW028 / SB10F46466 / 01AV409 / 01AV410 / 01AV440 / 01AV441 / 01AV444 / 01AV457 / 01AV458 / 4ICP4/48/123 / 4ICP4/48/125 / OOHW028 / OOHW029 / SB10K97566 / SB10K97567 / 00HW029 / 01AV438 / 01AV439 / 01AV473 / PP41AT137Q-3 / SB10F46467 / TP00076A / TP00076 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 50.16Wh |
| Jännite | 15,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Lenovo akut
Näytä kaikki →
-17%
Lenovo IdeaPad 530S Akku 5800mAh
59,95 €
49,95 €
-15%
Lenovo Thinkpad P51S, T470, T570 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €
-36%
Lenovo Eraser G50 / Ideapad G510 / Ideapad S510 / Ideapad Z50 akku 2200 mAh
49,95 €
31,95 €
-32%
Lenovo ThinkPad X280 akku 4050 mAh
59,95 €
40,95 €
-30%
Lenovo Yoga C930 akku 7600mAh
69,95 €
48,95 €
-17%
Lenovo ThinkPad S440, ThinkPad S540, ThinkPad T440 akku 4400 mAh
59,95 €
49,95 €
Lenovo ThinkPad T460S / T470S akku 2000mAh
67,95 €
-30%
Lenovo Yoga YG 720-13IKB 80X6006QAU Akku 6000mAh
59,95 €
41,95 €