calcActive())">
Lenovo Yoga 2 Pro akku 7400 mAh
Saatavissa tehtaalta
79,95 €
64,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
YYoga 2 Pro 13.3"
Yoga 2 Pro Ultrabook
Yoga 2 Pro-13 59-382893
Yoga 2 Ultrabook
Yoga 2 Pro Ultrabook
Yoga 2 Pro-13 59-382893
Yoga 2 Ultrabook
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
11S121500
121500156
21CP5/57/128-2
L12M4P21
121500156
21CP5/57/128-2
L12M4P21
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVY213NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094500 |
| Mitat | 291.98 x 130.07 x 5.07 mm |
| Korvaa | L12M4P21 / 121500156 / 21CP5/57/128-2 / 11S121500 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 7400mAh / 54.76Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Lenovo akut
Näytä kaikki →
-17%
Lenovo IdeaPad 530S Akku 5800mAh
59,95 €
49,95 €
-15%
Lenovo Thinkpad P51S, T470, T570 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €
-36%
Lenovo Eraser G50 / Ideapad G510 / Ideapad S510 / Ideapad Z50 akku 2200 mAh
49,95 €
31,95 €
-32%
Lenovo ThinkPad X280 akku 4050 mAh
59,95 €
40,95 €
-30%
Lenovo Yoga C930 akku 7600mAh
69,95 €
48,95 €
Lenovo ThinkPad T460S / T470S akku 2000mAh
67,95 €
-17%
Lenovo ThinkPad S440, ThinkPad S540, ThinkPad T440 akku 4400 mAh
59,95 €
49,95 €
-30%
Lenovo Yoga YG 720-13IKB 80X6006QAU Akku 6000mAh
59,95 €
41,95 €