calcActive())">
Lenovo Yoga 730 Akku 4500mAh
Varastossa
79,95 €
54,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
Yoga730-13IKB
Yoga730-2U
Yoga730
Yoga730-2U
Yoga730
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
5B10Q39196
L17C3PE0
L17C3PE0
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LVY730NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139454 |
| Mitat | 300.00 x 95.42 x 6.58mm |
| Korvaa | L17C3PE0 / 5B10Q39196 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 50.63Wh |
| Jännite | 11,25 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Tietokonetarvikkeet & Varaosat
Näytä kaikki →
-17%
Lenovo IdeaPad 530S Akku 5800mAh
59,95 €
49,95 €
-30%
Lenovo Yoga YG 720-13IKB 80X6006QAU Akku 6000mAh
59,95 €
41,95 €
-20%
Lenovo Yoga 920 Akku 8800mAh
79,95 €
63,95 €
-32%
Lenovo IdeaPad 320S Akku 3100mAh
59,95 €
40,95 €
-15%
Lenovo IdeaPad 330 Akku 4600mAh
59,95 €
50,95 €
Lenovo ThinkPad Yoga 260 Akku 2900mAh
79,95 €