calcActive())">
Lenovo Yoga Tab 3 10 / YT3-X50 akku 8200mAh
Varastossa
34,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
Yoga Tab 3 10
YT3-X50
YT3-X50F
ZA1N0039NZ
YT3-X50M
ZA0H0029GB
YT3-X50
YT3-X50F
ZA1N0039NZ
YT3-X50M
ZA0H0029GB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:
L15D3K32
L15C3K32
5B18C03587
L15C3K32
5B18C03587
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-LVY310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160885 |
| Korvaa | L15D3K32 / L15C3K32 / 5B18C03587 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8200mAh / 29.52Wh |
| Mitat | 182.70 x 21.00 x 18.80mm |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Lenovo tablettien akut
Näytä kaikki →
Lenovo Tab 4, Tab4, TB-8504F akku 4850mAh
32,95 €
-54%
Lenovo ideatab Miix / Miix 2 Tabletin Akku
53,95 €
24,95 €
Lenovo A10-70, A10-70F, Tab 2 A10-70 Tabletin Akku
43,95 €
Lenovo Tab 2 A8-50, Tab 2 A8-50F, Tab 2 A8-50LC akku 4200mAh
26,95 €
-16%
Lenovo Yoga Book YB1-X90F Akku 8500mAh
54,95 €
45,95 €
-50%
Lenovo Ideatab Miix 2 11 Tabletin Akku
49,95 €
24,98 €
Lenovo A2, A2107, A2207 Tabletin Akku
23,95 €
-50%
Lenovo IdeaPad A5500, IdeaPad A8, IdeaPad A8-50 Tabletin Akku
33,95 €
16,98 €