calcActive())">
ZenFone 6 tarvikeakku 4600 mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
| SKU | CS-AUZ630SL |
|---|---|
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156543 |
| Korvaa | C11P1806 / 1ICP5/65/87 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 17.71Wh |
| Mitat | 87.18 x 64.50 x 4.64mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Matkapuhelimen akku
Näytä kaikki →
-11%
Doro puhelimen Tarvikeakku DBO-1000A 1200mAh
17,95 €
15,95 €
-10%
Doro 8035 DBT-2500A Akku 2350mAh
19,95 €
17,95 €
Doro Liberto 825 Akku 1700 mAh - BDA-2000A
18,95 €
Netgear AirCard 790, AirCard 790s, AirCard 810, Hotspot mokkulan Akku
19,95 €
Huawei Mate 10 lite / Huawei P20 Pro akku 3900 mAh HB436486ECW
21,95 €
Redmi älypuhelinten A001XM / M2007J22C yhteensopiva akku 4900mAh
22,95 €
Samsung Galaxy A6 Plus 2018 Akku 3400mAh
18,95 €
Huawei Nova / Honor 6C / Y5 2017 / Y6 2017 / Nova Smart akku 2900 mAh
21,95 €