
calcActive())">
Sony MDR-IF245RK, MDR-RF4000, MDR-RF4000K akku 700mAh / 1.68Wh
Saatavissa tehtaalta
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien kuulokkeiden kanssa:
MDR-IF245RK
MDR-RF4000
MDR-RF4000K
MDR-RF810
MDR-RF810RK
MDR-RF840
MDR-RF840RK
MDR-RF850
MDR-RF850RK
MDR-RF860
MDR-RF860RK
MDR-RF925
MDR-RF925RK
MDR-RF970
MDR-RF970RK
MDR-RF4000
MDR-RF4000K
MDR-RF810
MDR-RF810RK
MDR-RF840
MDR-RF840RK
MDR-RF850
MDR-RF850RK
MDR-RF860
MDR-RF860RK
MDR-RF925
MDR-RF925RK
MDR-RF970
MDR-RF970RK
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
BP-HP550-11
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-SRF860SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037163 |
| Korvaa | BP-HP550-11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 1.68Wh |
| Mitat | 46.30 x 23.10 x 12.00mm |
| Jännite | 2,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Langattomat kotipuhelimet akut
Näytä kaikki →
Huawei 515H, ETS2022, F201 Langattoman puhelimen akku
20,95 €
17,95 €

Sony MDR-RF995, MDR-RF995RK, WH-RF400 akku 700mAh / 1.68Wh
18,95 €
15,95 €

Alcatel One Touch 4 .50 / Pixi 4 5 puhelimen akku 1950 mAh
16,95 €

Siemens Gigaset SL400, Gigaset SL400A, Gigaset SL400H Langaton puheline Akku
17,95 €
8,98 €

Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 akku 660mAh
18,95 €

Dualphone RTX3045, Sony FF940 jne yhteensopiva 3,6 V langattoman puhelimen Ni-Mh Akku
13,95 €

Alcatel One Touch 5035 / 997 puhelimen akku 1950 mAh
15,95 €
5,00 €

Cameron Sino tarvikeakku Motorola 43-9021, MA300, MA-300 Langattoman puhelimen Akku
17,95 €
